chuanas martinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „chuanas martinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „chuanas martinas“.

Rogeris Federeris per vargus iškopė į trečiąjį „Roland Garros“ ratą

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 16,15 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų antrajame rate ketvirtadienį antroji pasaulio raketė 27-erių metų šveicaras Rožė Federeris (Roger Federer) po atkaklios kovos 7:6 (10-8), 5:7, 7:6 (7-2), 6:2 įveikė 45-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų argentinietį Chosė Akasusą (Jose Acasuso). Mačas truko 3 val. 25 min.
2009-05-28

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Serbas N. Džokovičius iškopė į „Masters Cup“ varžybų pusfinalį

Trečioji pasaulio raketė 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius usitikrino kelialapį į Šanchajuje (Kinija) vykstančių Teniso profesionalų asociacijos (ATP) "Masters" taurės varžybų, kurių prizų fondą sudaro 4,45 mln. JAV dolerių, pusfinalį. Serbijos tenisininkas antrajame „Auksinės“ grupės mače antradienį 7:6 (7-3), 0:6, 7:5 įveikė penktąją vietą pasaulio reitinge užimantį 27-erių metų rusą Nikolajų Davydenką ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Mačas truko 2 val. 18 min.