4:0. Tokiu rezultatu pažymėtas Jose Mourinho sugrįžimas į „Stamford Bridge“ stadioną. Buvęs „Chelsea“ treneris dabar vadovauja „Manchester United“ klubui, tačiau šį sugrįžimą portugalas norės kuo greičiau pamiršti.

Bejėgiai „raudonieji velniai“ buvo tiesiog suvarpyti tikslių „aristokratų“ šūvių. Mančesterio komandos laidotuvių ceremonija prasidėjo dar 1-ąją minutę, kai, po grubios varžovų klaidos įmušė Pedro Rodriguezas.

Antrąją vinį į karstą kalė Gary Cahillas, jis pasižymėjo 21-ąją minutę. Po pertraukos „Manchester United“ pinigų maišai aikštėje labiau priminė treniruočių stovelius, o ne milijonus uždirbančias superžvaigždes.

62-ąją minutę pasižymėjo Edenas Hazardas, o N`Golo Kante įsmeigė paskutinį rungtynių įvartį.

Jose Mourinho buvo prie kryžiaus kalamas net pačių „Man United“ fanų, kurie skandavo: „Užsikrušk, Mourinho!“