0
M. Schilleris (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Schilleris prieš KMT finalą: „Turėsime rimtai pasiruošti“

Kauno „Žalgiris“ Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pusfinalyje sulaukė rimto pasipriešinimo ir Klaipėdos „Neptūną“ palaužė 84:72.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris džiaugėsi pergale bei labiausiai išskyrė patyrusių aukštaūgių pasirodymus.

„Sveikinau vaikinus su pergale, svarbiausia buvo patekti į finalą. Mums rungtynės buvo tokios, kokių ir tikėjomės – sunkios. Joffrey Lauvergne‘as po krepšiais buvo puikus, Paulius Jankūnas puolime taip pat tapo labai svarbiu mačo eigoje. Dabar žvelgiame tolyn“, – teigė strategas.

Kiek šios rungtynės buvo skirtingos nuo kitų mačų prieš „Neptūną“?

Antrosios mūsų rungtynės prieš „Neptūną“ nebuvo lengvos, tačiau anksti atitrūkome ir labai gerai pataikėme. Pirmajame mače turėjome daug vargo ir atitrūkome tik trečiajame kėlinyje. Tai yra gerai paruošta komanda su solidžiu trenerių štabu, labai juos gerbiame.

Kas bus svarbiausia prieš Panevėžio „Lietkabelį“?

Pirmiausia turime susipažinti su jų atstovais, ten yra puikių žaidėjų. Kyle‘ą Vinalesą teks stabdyti individualiai, Margiris Normantas yra solidus žaidėjas. Po krepšiu yra solidžių ir tvirtų žaidėjų, turėsime rimtai pasiruošti.

Steve‘as Vasturia ir Marekas Blaževičius negavo progų pasirodyti aikštėje, ar esate patenkintas tuo, kaip pavyko paskirstyti minutes?

Geras klausimas. Tobulame pasaulyje verstumėmės dvylikos žaidėjų rotacija ir minutes dalintume po lygiai, realiai reikia reaguoti į situaciją ir dalinti laiką pagal turnyro specifiką bei laukiančias rungtynes.