Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (31/22) komanda patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės.

Nate’o McMillano auklėtiniai namuose 117:124 (26:31, 29:29, 30:28, 32:36) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (22/31) klubui.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet triskart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Pelicans“ komandą į pergalę vedė Jrue Holiday, kuris per paskutines 2:26 minutes pelnė 14 taškų, įskaitant ir tritaškį, kuris išvedė svečius į priekį.

Naujojo Orleano ekipa žaidė be dviejų savo rezultatyviausių krepšininkų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

Tuo tarpu šeimininkams nepadėjo Victoras Oladipo.

„Pacers“ ekipa dabar turi ilgiausią nesėkmių seriją šiame sezone.

„Pelicans“: Jrue Holiday 31 (10 rez. perd.), J.J.Redickas 23, Derrickas Favorsas ir Lonzo Ballas po 15.

„Pacers“: Jeremy Lambas 26, T.J.Warrenas 22, Malcolmas Brogdonas 17, Domantas Sabonis 16.