Domantas Sabonis sužaidė blankias rungtynes, o lietuvio atstovaujama Indianos ekipa NBA pirmenybėse suklupo ketvirtą kartą iš eilės.

Indianos „Pacers“ (12-13) išvykoje 94:104 (18:27, 12:35, 32:20, 32:22) nusileido Bruklino „Nets“ (15-12).

D. Sabonis žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (5/14 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, bet dukart suklydo ir triskart prasižengė.

„Pacers“ antrą kėlinį pralaimėjo net 12:35 ir atsitiesti nebesugebėjo. Vienu metu „Nets“ pranašumas siekė net 36 taškus.

Bruklino ekipa vertėsi be Kevino Duranto. „Nets“ komandoje išsiskyrė 35 taškus pelnęs Kyrie Irvingas.

Po šios nesėkmės „Pacers“ išlieka šeštoje Rytų konferencijos vietoje, „Nets“ žengia trečia.

„Pacers“: D. Sabonis 18, M. Brogdonas 15, T.J. McConellis 13, J. Holiday ir D. McDermottas po 12.

„Nets“: K. Irvingas 35, J. Hardenas 19, J. Harrisas 17, D. Jordanas 12.