Pergalę NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (20-23) ekipa, kuri namuose 116:11 (21:24, 36:27, 29:28, 30:32) pranoko Detroito „Pistons“ (12-31) klubo krepšininkus.

Šiuo laimėjimu Indianos komandai pavyko nutruakti šešerių nesėkmių seriją iš eilės namų arenoje.

D. Sabonis per 33 minutes pelnė 14 taškų (5/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padrė tris klaidas, blokavo varžovo metimą ir tris sykius prasižengė.

Rungtynėse kova vyko viso mačo metu. Nei vienai komandai nepavyko susikurti apčiuopiamos persvaros. „Pacers“ prieš ketvirtą kėlinį pirmavo 86:81.

Svečiai kėlinio metu vijosi, kol galiausiai likus mažiau nei minutei atsilikinėjo tik 109:111, bet C. LeVertas pataikė svarbų metimą, o galiausiai patys suklydę „Pistons“ prasižengė prieš lietuvį, kuris baudų metimais įtvirtino komandis pergalę.

„Pistons“ gretose Deividas Sirvydis ant parketo nepasirodė.

Nugalėtojams C. LeVertas surinko 28 taškus, Edmondas Sumneris pridėjo 18.

Svečiams 29 taškus įmetė Jerami Grantas, po 16 pelnė Saddigas Bey ir Wayne'as Ellingtonas.

„Pacers“: Carisas LeVertas 28, Edmondas Sumneris 18, Malcolmas Brogdonas 16, Justinas Holiday ir Domantas Sabonis (11 atk. kam., 4 rez. perd.) po 14, Goga.

„Pistons“: Jerami Grantas 29 ( 6 atk. kam.), Saddiqas Bey ir Wayne'as Ellingtonas  po 16, Masonas Plumlee (10 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Joshas Jacksonas po 12.