Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai namuose iškovojo pergalę, rezultatu 91:83 (21:24, 21:27, 29:11, 20:21) nugalėjo Badalonos „Joventut“ ekipą su Simu Jasaičiu ir Eurolygos C grupėje su 7 pergalėmis užėmė pirmąją vietą.

„Joventut“ ir Berlyno „Alba“ komandos su keturiomis pergalėmis sprendė, kuri iš šių ekipų rungtyniaus Top-16 varžybose. Kadangi abi patyrė nesėkmes, o „Alba“ krepšininkai abu sykius nugalėjo ispanus, į kitame etape žais vokiečiai.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, o D.Malleto tritaškis pirmojo kėlinuko pabaigoje padidino „Joventut“ komandos persvarą iki 4 taškų (24:20). Antrajame kėlinuke įsižaidė svečių vidurio puolėjas J.Jagla, kuris pataikė tritaškį, o po to pridėjo dvitaškį su pražanga ir Badalonos ekipa jau pirmavo dviženkliu skirtumu - 43:32.

Po didžiosios pertraukos lyderio vaidmens ėmėsi I.Rakocevičius, kuris pataikė tritaškį, tris baudos metimus ir dvitaškį, T.Splitteris pridėjo 4 taškus ir 12:0 spurtavusi „Tau Ceramica“ ekipa susigrąžino pranašumą - 54:51. L.Bogdanovičiaus ir F.Lavina tritaškiai vėl išvedė į priekį svečius, tačiau dar sykį spurtavę šeimininkai po galingo T.Splitterio dėjimo turėjo jau 10 taškų persvarą - 69:59.

Ketvirtajame kėlinuke „Tau Ceramica“ krepšininkai buvo kelis sykius dar labiau padidinę persvarą ir neleido svečiams mažinti skirtumo. Šeimininkai laimėjo dvikovą 91:83.

S.Jasaitis aikštelėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 0/3, baudos metimai 3/3), atkovojo 4 ir prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovą ir gavo du blokus, tris sykius prasižengė ir išprovokavo 2 varžovų pražangas.

„Tau Ceramica“: I.Rakocevičius 19 (8 išpr.praž.), T.Splitteris (8 atk.kam., 3 blk., 7 išpr.praž.) ir M.Shakuras - po 18, P.Mickealis 13, S.Vidalis 12 (6 atk.kam.).

„Joventut“: L.Bogdanovičius 13, J.Jagla (6 atk.kam.) ir E.Hernandezas - po 12, D.Malletas 11 (tritaškiai 3/11, 4 rez.perd.), P.Ribas 10, R.Rubio 9 (6 atk.kam.), S.Jasaitis 7.