Viena jų – dainininkės Selenos Gomez mama Mandy Teefy. Po ilgo laiko įsiplieskusius S. Gomez jausmus dvejais metais jaunesniam atlikėjui J. Bieberiui merginos mama nelinkusi vertinti teigiamai.
Dailymail.co.uk moteris teigė, kad tai – dukros reikalas: „Selena jau užaugo, gana kištis į jos gyvenimą, manau, kad ji jau pati gali priimti sprendimus. Žinoma, su Justinu jie ilgą laiką nebendravo, nes Selenai teko išgyventi labai sudėtingą operaciją“, – teigė moteris.
Anksčiau merginos vadybininkės pareigas ėjusi M. Teefy atsisakė šių pareigų dėl kilusių nesutarimų: „Mes nesiruošėme tvarkyti jos muzikinės karjeros visą gyvenimą – mūsų mažoji mergaitė užaugo. Kartu su vyru praradome labai daug laiko, kadangi visa kalba prie bendro pietų stalo būdavo tik apie verslą“, – guodėsi S. Gomez motina.
Nuo 2011-ųjų draugavę J. Bieberis ir S. Gomez po poros metų santykių nusprendė skirtis – jaunuoliai suprato, kad rimtiems santykiams yra dar tikrai per jauni.
Atlikėjas J. Bieberis išsiskyręs su ankstesne drauge Sofia Richie prisipažino, kad visuomet puoselėjo jausmus pirmajai meilei – Selenai. Ji taip pat išsiskyrė su savo vaikinu The Weekend ir pradėjo susitikinėti su J. Bieberiu.
Jausmams užgimus iš naujo S. Gomez mama pradėjo jaudintis – ji niekuomet nepritars jų meilei: „Justinas ją labai įskaudino, nemanau, kad jis gali įvertinti jos jausmus“, – žiniasklaidai teigė moteris.




