Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje paaiškėjo visos trys komandos, tęsiančios kovą dėl medalių. Trečiąja ekipa tapo Vilniaus „Vanvita“, kuri išvykoje rezultatu 7:3 (1:1, 2:1, 4:1) nugalėjo Kauno LRK ir užsitikrino ne žemesnę nei trečiąją vietą divizione, praneša hockey.lt.

Kauno komandai tai buvo paskutinis šansas pratęsti kovą dėl medalių. Pirmieji įvartį pasiekė kauniečiai, tačiau prieš pirmąją pertrauką rezultatas buvo lygus.

LRK dar kartą pirmavo, „Vanvita“ truktelėjo 2 įvarčiais, tuomet jau kauniečiams teko lyginti rezultatą.

Nuo šio momento įvarčius mušė tik „Vanvita“, kuri šventė labai svarbią pergalę ir užsitikrino teisę žaisti atkrintamosiose varžybose ir galimybę pakovoti dėl antrosios diviziono vietos.

LRK: Artūras Gavrilovas, Remigijus Guoga, Vygintas Sajus po 1 įvartį. „Vanvita“: Edgaras Jašinas, Vitalijus Sevrukas po 2, Andrejus Klimovecas, Vaidas Juknevičius, Vadimas Jakuta po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų SCP                11 8 0 0 2  52:36   24

2. Kėdainių LRK                 11 6 1 0 3  51:45   20

3. Vilniaus „Vanvita“           10 5 0 0 5  43:42   15

4. Kauno „Charlie Pizza“        11 3 0 1 6  34:42   10

5. Kauno LRK                    11 3 0 0 8  43:57    9

Rungtynių akimirka (hockey.lt)Rungtynių akimirka (hockey.lt)

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono A - B rungtynėse Šiaulių „Ledo linija“ rezultatu nugalėjo Gargždų „Ledžingą“ ir pirmąjį ratą baigė antrojoje diviziono pozicijoje.

Dvikova, nepaisant turnyrinės komandų padėties,  vyko atkakliai ir šiauliečiai pirmajame kėlinyje sugebėjo vos vieną kartą pralaužti varžovų gynybą. Gargždų komanda turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau „Ledo linijos“ gynėjas išmušė ritulį nuo tuščių vartų linijos.

Antrajame kėlinyje „Ledžinga“ dar bandė griebti šiaudą kai sušvelnino skirtumą iki 1:3, tačiau „Ledo linija“ jau buvo įsibėgėjusi.

Paskutiniajame kėlinyje šiauliečiai jokių sunkumų kelyje link varžovų vartų nesutiko ir įmušė net 5 įvarčius be atsako. „Ledo linija“ įsitvirtino antrojoje Vakarų diviziono vietoje ir toliau kovos Vakarų diviziono „A“ grupės penkių komandų grupėje, kurios rato sistema išsiaiškins geriausias komandas. Šiame etape bus įskaityti visi pirmojo rato taškai.

„Ledo linija“: Paulius Šidiškis 2, Alfredas Butkevičius, Elvijus Trankalis, Sigitas Kazlauskas, Garijus Makarovas, Adomas Mačiukas, Raitis Brinecsas po 1 įvartį.  „Ledžinga“: Vytautas Sirusas 1 įvartis.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Klaipėdos „Toras“             9 0 0 0 8    2:87   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną bus įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės.

Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.