vanvita

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vanvita“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vanvita“.

„Energija“ namuose sieks ketvirtos pergalės iš eilės

Elektrėnų „Energija“ ledo ritulininkai šiandieną (trečiadienį) sieks ketvirtos pergalės iš eilės Nacionalinės ledo ritulio lygos rungtynėse prieš Vilniaus „Vanvita“ ekipą, teigiama pranešime spauai. Elektrėniškiams tai jau ketvirtosios rungtynės per aštuonias dienas, tuo tarpu vilniečiams – pirmosios Lietuvos čempionate.
2012-10-24

Ledo ritulio čempionate baigėsi Rytų – Centro diviziono „A“ grupės kovos

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje Vilniaus „Vanvita“ rezultatu 5:2 (2:0, 2:2, 1:0) nugalėjo Kėdainių LRK, praneša hockey.lt. Ši dvikova nieko nebelėmė abiems komandoms ir buvo gera proga ruoštis atkrintamosioms kovoms dėl teisės žaisti finalo ketverte, į kurį tiesiai pateko pirmąją vietą divizione iškovojęs Elektrėnų SCP klubas.
2011-03-17

Ledo ritulio čempionato lyderiai Elektrėnų SCP baigė reguliarųjį sezoną

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje paskutiniąsias reguliariojo rungtynes sužaidė anksčiau vietą finalo ketverte užsitikrinusi Elektrėnų SCP komanda. Ji rezultatu 11:7 (2:1, 5:2, 4:4) nugalėjo Vilniaus „Vanvitą“, praneša hockey.lt. Ši dvikova svarbi buvo „Vanvitos“ klubui, kuris pretendavo pakilti į antrąją diviziono poziciją.
2011-03-10

Rytų – Centro divizione pirmasis trejetukas aiškus

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje paaiškėjo visos trys komandos, tęsiančios kovą dėl medalių. Trečiąja ekipa tapo Vilniaus „Vanvita“, kuri išvykoje rezultatu 7:3 (1:1, 2:1, 4:1) nugalėjo Kauno LRK ir užsitikrino ne žemesnę nei trečiąją vietą divizione, praneša hockey.lt. Kauno komandai tai buvo paskutinis šansas pratęsti kovą dėl medalių. Pirmieji įvartį pasiekė kauniečiai, tačiau prieš pirmąją pertrauką rezultatas buvo lygus.
2011-02-25

Ledo ritulio čempionate – dar viena Vilniaus „Vanvitos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų - Centro diviziono „A“ grupėje Vilniaus „Vanvita“ tik po atkaklios kovos rezultatu 6:5 (1:1, 2:3, 3:1) palaužė Kauno LRK komandos pasipriešinimą. Kauniečiai turėjo šansų iš sostinės išsivežti pergalę. Lygiose rungtynėse po dviejų kėlinukų persvarą turėjo LRK, tačiau aikštelės šeimininkai išsaugojo daugiau jėgų paskutiniosioms dvidešimčiai minučių ir šventė pergalę. Vilniečiai nuo diviziono lyderių, Elektrėnų SCP atsilieka vienos pergalės atstumu.
2010-12-21

Lietuvos ledo ritulio čempionate atsigauna Vilniaus „Vanvita“

Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame Lietuvos čempionate antrąją pergalę iš eilės po dviejų nesėkmių iškovojo Vilniaus „Vanvita“ išvykoje net 8:2 (1:1, 2:0, 5:1) sutriuškinusi Kauno LRK, praneša hockey.lt. „Vanvita“ rimtai nusiteikė rungtynėms ir savo pranašumą ėmė įrodinėti antrajame kėlinyje. Paskutiniajame kėlinuke vilniečiai smaginosi triuškindami varžovus. Sostinės ekipa iškovojusi 6 taškus iš eilės įsiterpė į kovą dėl diviziono nugalėtojo vardo.
2010-11-26

Ledo ritulio čempionate – kovos iki paskutinės sekundės

Rytų – Centro diviziono „A“ grupėje po itin sunkių rungtynių pirmąją pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionatų istorijoje iškovojo Vilniaus „Vanvita“, kuri vienintelė gina sostinės garbę šalies čempionato „A“ grupėje. Vilniečiai po atkaklios kovos rezultatu 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) palaužė Kauno „Charlie pizza“ komandą, praneša hockey.lt. Sostinės ekipai trečiasis pralaimėjimas iš eilės čempionate praktiškai būtų užkirtęs viltis patekti į finalinį ketvertą.
2010-11-22

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje dramatiška kėdainiečių pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) čempionate pergalę iškovojo Kėdainių ledo ritulio klubas, kuris namų aikštelėje po atkaklios kovos 6:5 (2:4, 2:1, 2:0) palaužė pirmąsias rungtynes čempionate žaidusią Vilniaus „Vanvitos“ komandą, teigiama pranešime spaudai. Dvikovoje nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat rungtynių pabaigos, o kova vyko dėl kiekvieno ledo centimetro. Abi ekipos pelnė itin gražius pirmuosius įvarčius, kai apsikeitė pataikymais į varžovų vartų devyniukę.