50
Jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

Eiliniu tapusį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda. Lietuvis tapo paskutinių minučių lyderiu, tačiau jo pastangos buvo bevaisės.

50

Namuose žaidę „grizliai“ 107:109 (20:20, 26:26, 28:29, 33:34) krito prieš Čikagos „Bulls“.

Šeimininkai atsilikinėjo didžiąją susitikimo laiko dalį, tačiau ketvirtajame kėlinyje likus keturioms minutėms J. Valančiūnas pataikė du dvitaškius iš eilės ir priartino savo komandą iki 5 taškų deficito (92:97).

Lemiamiamą mačo minutę Memfio klubas pradėjo švieslentėje žibant skirtumui 102:105, tačiau būsimi nugalėtojai užtikrintai artėjo link pergales sėkmingai realizuodami baudų metimus.

J. Valančiūnas per paskutinę minutę dar spėjo atlikti efektingą dėjimą ir netrukus pataikė tritaškį, tačiau iki pratęsimo ir kitokios rungtynių baigties „Grizzlies“ komanda priartėti nebespėjo.

Viso lietuvis per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Avery Bradley 23, Mike'as Conley 21, Jonas Valančiūnas ir Justinas Holiday po 13, Joakimas Noah 12 (9 atk. kam.).

„Bulls“: Zachas LaVine'as 30, Lauri Markkaanenas 22 (10 atk. kam.), Otto Porteris 20, Ryanas Arcidiacono 12, Shaquille'as Harrisonas 10.