„Kalnapilio - Lietuvos krepšinio lygos (LKL)“ čempionato mažojo finalo pirmosiose rungtynėse Prienų „Rūdupis“ namuose nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus rezultatu 79:65. Komandos žais iki 3 pergalių, rašo lkl.lt.

Kovingai ir atkakliai prasidėjusiose rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau sėkmingos Aurimo Adomaičio ir Gedimino Maceinos atakos padėjo uteniškiams ne tik išlyginti rezultatą (4:4), bet ir persverti jį savo naudai - 6:5, - rungtynes aprašė utenosjuventus.lt.  Atkakli kova vyko iki pat pirmojo kėlinio pabaigos, po kurios dviejų taškų persvarą turėjo „Juventus“ ekipa - 17:15.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė Prienų krepšininkai. Daugiausiai tolimų metimų dėka Virginijaus Šeškaus auklėtiniai spurtavo 11:4 ir po Justo Sinicos dėjimo įgijo septynių taškų pranašumą - 36:29. Netrukus iš toli pataikė Rolandas Alijevas, o „Rūdupio“ pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 41:31. Per likusį laiką komandos pasikeitė tiksliomis atakomis, todėl įpusėjus susitikimui aikštės šeimininkai ir toliau pirmavo dešimties taškų skirtumu - 43:33.

Aurimo Kiežos ir Gintauto Matulio dvitaškiais prasidėjusiame trečiajame kėlinyje „Juventus“ komandai pavyko priartėti (37:43), tačiau Povilo Butkevičiaus tikslių atakų dėka „Rūdupis“ susigrąžino beveik visą pranašumą - 49:40. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė penki taškai (51:46), tačiau Vytenis Lipkevičius ir Eveldas Dainys sugrąžino Prienų krepšininkas dviženklį pranašumą - 60:50. Iki ketvirčio pabaigos prieniškiai dar minimaliai nutolo ir po trijų kėlinių buvo priekyje - 62:51.

Lemiamą ketvirtį „Rūdupio“ klubas pradėjo spurtu 11:0 ir V.Šeškaus treniruojamas klubas tapo nebepavejamas - 73:51. Uteniškiai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau beveik visi bandymai tikslo nepasiekė.