Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger Tour“ serijos „Gwangju Open“ tarptautiniame vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių, ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo bei į vienetų varžybų finalą pateko Lietuvos rinktinės lyderis Ričardas Berankis.

Turnyro favoritu laikomas 25-erių lietuvis, kuris pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP reitinge užima 80-ą vietą, šeštadienį vienetų varžybų pusfinalyje per 57 minutes dvejuose setuose – 6:4, 6:1 – nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą 24-erių kiną Di Wu (ATP–152).

55 ATP reitingo taškus bei 4240 dolerių čekį užsitikrinusio R. Berankio varžovu finale bus šeštas pagal reitingą 29-erių slovėnas Grega Žemlja (ATP-189), kuris šeštadienį pusfinalyje 6:4, 6:3 įveikė antrąjį reitingą turėjusį 27-erių japoną Tatsumą Ito (ATP-114).

Tai bus dešimtasis lietuvio „Challenger Tour“ serijos turnyrų finalas iš kurių jis laimėjo tik keturis, o paskutinį – prieš beveik pusantrų metų – 2014 metų lapkričio 23 dieną Italijoje.

Kartu su pagrindiniu prizu turnyro vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 90 ATP reitingo taškų bei 7200 dolerių čekis.