Elektrėnų savivaldybėje įsikūrusiame Sostinių golfo klube savaitgalį vyko antrasis iš šešių "SEB reitingo" golfo turnyrų, kuriame varžėsi 40 žaidėjų.

Tarp moterų vėl pirmavo Regita Šertvytienė, aplenkusi Laimą Drazdauskienę bei Ainę Martinkėnaitę.

Vyrų pirmosios kategorijos grupėje (handicap 0-24) nugalėjo Olegas Martyniukas, antras buvo Nerijus Numavičius, trečias - Vidmantas Vasiliauskas.

Vyrų antrosios kategorijos grupėje (handicap 25-54) nepralenkiamas buvo Alvydas Tomas Skėrys, įveikęs Ringaudą Ručį ir trečioje vietoje likusį Gediminą Preišegalavičių.

Tolimiausio smūgio varžybose nugalėjo Vidmantas Vasiliauskas ir Ainė Martinkėnaitė, kuri iškovojo dar vieną pergalę numušdama kamuoliuką arčiausiai iki duobutės.

Trečiasis "SEB reitingo" golfo turnyras Sostinių golfo klubo aikštyne vyks liepos 7-8 dienomis.

Pasibaigus "SEB reitingo" turnyrui, pirmą kartą Lietuvoje bus sudaryta golfo žaidėjų reitingų lentelė, kurioje atsispindės keturių geriausių turnyrų rezultatai.

Žaidėjai, kurie bendroje reitingų sistemoje užims prizines vietas, bus apdovanoti ypatingais prizais. Juos įsteigė SEB Vilniaus bankas.

Specialūs prizai laukia ir visuose šešiuose turnyruose dalyvavusių žaidėjų.