Eurolygos F grupės lyderių dvikovoje Barselonos „Regal Barcelona“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 90:79 (30:21, 18:17, 26:20, 16:21) nugalėjo Madrido „Real“ ekipą.

Svečiai iš Madrido jau nuo pirmųjų minučių turėjo problemų stabdant pavojingiausius „Regal Barcelona“ komandos žaidėjus ir per pirmąsias dešimt minučių į savo krepšį praleido 30 taškų (21:30). Iki ilgosios pertraukos šeimininkai išlaikė kelis kartus įgytą dviženklę persvarą (48:38).

Trečiajame ketvirtyje „Real“ ekipos žaidimas negerėjo, o Barselonos komanda dar labiau pabėgo į priekį. 29-ąją mačo minutę „Regal Barcelona“ klubo persvara tapo triuškinanti (74:53). Ketvirtajame kėlinuke atotrūkis buvo padidėjęs net iki 25 taškų, tačiau tada „Real“ komanda ėmė demonstruoti gyvybės ženklus ir pradėjo mažinti katalonų persvarą. Madrido klubas išsigelbėjo nuo sutriuškinimo, bet rimčiau pakovoti dėl pergalės nesugebėjo.

„Real“ ir „Regal Barcelona“ ekipos šiuo metu yra iškovojusios po 4 pergales, patyrusios po vieną nesėkmę ir jau užsitikrinusios vietą Eurolygos ketvirtfinalyje.

„Regal Barcelona“: D.Andersenas 22, J.C.Navarro 16, G.Basile ir F.Vazquezas - po 11, E.Ilyasova 9.

„Real“: M.Tomasas 18, L.Bullockas 15, S.Llullas ir T.Van Den Spiegelis - po 11.