Madrido „Real“ klubas patyrė apmaudų pralaimėjimą. Panaikinę 28 taškų deficitą ispanai buvo arti pergalės, tačiau sėkmė lydėjo Aleksandro Trifunovičiaus auklėtinius ir Atėnų „Panionios“ ekipa šventė pergalę 68:66 (17:13, 24:12, 19:20, 8:21).

Po šešių Eurolygos turų „Real“ ir „Panionios“ komandos turi po 3 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų.

Dvikovos pradžioje į priekį 10:2 nuskubėjo „Real“ klubas, bet aktyviai rungtyniavę šeimininkai mažino skirtumą, o L.Baxterio dvitaškis su pražanga išvedė juos į priekį 14:13. Antrajame kėlinuke „Panionios“ krepšininkai tęsė sėkmingą pasirodymą ir didino pranašumą, kuris netrukus pasiekė 10 taškų - 25:15. Graikai nesustojo ir ilsėtis išėjo turėdami įtikinamą 16 taškų persvarą - 41:25.

Situacija nesikeitė ir po didžiosios pertraukos. Iki tol sėkmingai žaidęs F.Reyesas gavo trečią, o po to dar ir techninę pražangas, o B.Cvetkovičiaus vedama Atėnų ekipą padidino pranašumą iki 28 (!) taškų - 55:27. Tačiau Karališkasis „Real“ klubas nepasidavė. M.Tomaso vedama ekipa spurtavo 12:1 ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų (39:56).

Užsivedusi Ispanijos komanda mažino skirtumą ir ketvirtąjį kėlinuką daugiausiai M.Tomaso ir A.Hervelle pastangų dėka pradėjo spurtu 13:0 bei priartėjo prie varžovų 58:60.

Nugalėtojas sprendėsi dvikovos pabaigoje. A.Mumbru tritaškis ir M.Tomaso dvitaškis išvedė "Real" į priekį 64:63, bet B.Cvetkovičius sumetė baudos metimus ir grąžino persvarą graikams - 66:64. R.Lopezas prametė dvitaškį, o po to du tritaškius, tačiau situaciją išgelbėjo du tikslūs M.Tomaso baudos metimai (66:66). Paskutinę "Panionios" ataką lydėjo taiklus A.Mileso metimas, o dar vienas R.Lopezo bandymas iš toli tikslo nepasiekė. "Panionios" iškovojo netikėtą pergalę 68:66.

„Panionios“: B.Cvetkovičius 21, I.Zoroski 10, L.Baxteris 8, A.Milesas 7.

„Real“: M.Tomas 18, A.Hervelle 12 (9 atk.kam.), F.Reyesas 10 (18 min., 6 atk.kam., 5 praž.), J.Massey 9 (metimai 4/11, 6 atk.kam.), R.Lopezas 7 (tritaškiai 0/5, 4 rez.perd.), L.Bullockas 0 (9 min., metimai 0/3, 4 kld., 5 praž., -11 naud.bal.).