Kitą savaitgalį Kaune lankysis „karališkasis“ Madrido „Real“ klubas. Tai paaiškėjo vėlų trečiadienio vakarą, kuomet Ispanijos sostinės klubas lemiamose penktosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse po permainingos kovos 98:94 (22:23, 17:32, 30:21, 29:18) įveikė  Belgrado „Partizan“ ir seriją laimėjo 3:2.

Tai yra pirmasis kartas, kuomet Eurolygos atkrintamųjų serijoje triumfuoja klubas, seriją pradėjęs dviem pralaimėjimais iš eilės.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavo Serbijos klubas. Po dviejų kėlinių Željko Obradovičiaus kariauna turėjo dviženklį pranašumą, tačiau jo neišlaikė.

„Real“ rungtynių vadžias perėmė pačiu svarbiausiu metu – ketvirtojo kėlinio antroje pusėje.

Kitą penktadienį Eurolygos pusfinalyje „Real“ susitiks su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“.

Nugalėtojams Džanasas Musa surinko 20 taškų, Sergio Rodriguezas pridėjo 19, Mario Hezonja - 13. Pralaimėjusiems po dviejų praleistų rungtynių dėl suspendavimo sugrįžęs Kevinas Punteris surinko 28 taškus. Dante Exumas pelnė 16 taškų. Šis pasiekimas dar įspūdingesnis tuo, jog po dviejų kėlinių Belgrado komanda pirmavo 16 taškų ir tokį patį pranašumą turėjo 27-ąją rungtynių minutę, bet nuo tada „Real“ perėmė iniciatyvą.

Po trijų kėlinių skirtumas liko septyni taškai, o paskutiniame ketvirtyje S.Rodriguezo dvitaškis likus šešioms minutėms lygino rezultatą 81:81. Vėliau penkis taškus iš eilės įmetęs S.Llullas po ilgos pertraukos išvedė „Real“ į priekį 88:83. Ant bangos atsidūsi „Real“ priešpaskutinę minutę skirtumą didino iki devynių taškų. „Partizan“ ekipa sumažino skirtumą iki trijų ir turėjo galimybę lyginti rezultatą, bet likus 24 sekundėms K.Punteris iš toli buvo netikslus. Tada vieną baudą pridėjo Mario Hezonja ir „Real“ klubas atsilaikė.

„Real“: Džananas Musa 20 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Sergio Rodriguezas 19 (6 rez. perd.), Mario Hezonja 13, Walteris Tavaresas 12 (7 atk. kam.), Nigelis Williamsas-Gossas 10, Sergio Llullas 8, Adamas Hanga 7.

„Partizan“: Kevinas Punteras 28 (7/13 trit.), Dante Exumas 16, Mathias Lessortas 13, Ioannis Papapetrou 10, Zachas LeDay 9, Jamesas Nunnally 9 (5 rez. perd.), Yamas Madaras 5 (4 atk. kam., 4 rez. perd.).