„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2 – 1 įveikė „Osasuna“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Davidas Garcia jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Osasuna“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis per penkias žaidimo minutes pirmajame kėlinyje užsidirbo dvi geltonas korteles, kurios virto į raudoną, ir Lenkijos futbolininkas buvo išvarytas iš aikštės. Katalonai liko rungtyniauti su dešimtuku.

Ferranas Torresas pirmojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Pedri 48-ąją minutę puikiu smūgiu tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Moi Gomezas 70-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Marcas Andre ter Stegenas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Raphinha 85-ąją minutę puikiu smūgiu galva perkėlė kamuolį per vartininką ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

„Barcelona“ po keturiolikos sužaistų rungtynių turi surinkusi 37 taškus ir rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Real“ klubas su 32 taškais žengia antras.