R. Nadalio akistata su N. Djokovičiumi neįvyks

Prestižinio „Roland Garros“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antroji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis 7:6 (7-2), 7:6 (7-3), 6:4 nugalėjo 24-erių metų savo tėvynainį Nicolą Almagro (ATP 21).

Mačas truko 2 val. 35 min.

R. Nadalis, kuriam ketvirtadienį sukanka taip pat 24-eri, „Roland Garros“ turnyrą laimėjo keturis kartus iš eilės – 2005-2008 metais.

Ispanijos tenisininkas dėl kelialapio į finalą kovos su 29-erių metų austru Jurgene Melzeriu (ATP 27), kuris ketvirtfinalyje po 4 val. 15 min. trukusios kovos sensacingai 3:6, 2:6, 6:2, 7:6 (7-3), 6:4 įveikė trečiąją pasaulio raketę 23-ejų metų serbą Novaką Djokovičių.

J. Melzeris, „Grand Slam“ turnyro vienetų varžybų pusfinalyje žaisiantis pirmąjį kartą per savo karjerą, savo pergale užkirto kelią daugelio itin lauktai dvikovai tarp R. Nadalio ir N. Djokovičiaus, papildomų aistrų kuriai būtų pridėję paskutinių dienų įvykiai.

Kitame pusfinalio mače kovos 25-erių metų švedas Robinas Sioderlingas (ATP 7) ir metais jaunesnis čekas Tomašas Berdychas (ATP 17).