Akapulke (Meksika) baigėsi daug aukšto lygio žaidėjų sukvietęs ATP 500 serijos „Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC“ vyrų teniso turnyras, kurio finale 35-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-5) pratęsė geriausią savo šlovingos karjeros sezono startą bei per 1 val. 55 min. 6:4, 6:4 nugalėjo britą Cameroną Norrie (ATP-12).

R.Nadalis ne tik tapo turnyro čempionu, tačiau jau iškovojo ir 15 pergalę šiame sezone iš tiek pat galimų. Tai yra geriausias jo sezono startas per visą karjerą.

R.Nadalis prieš C.Norrie yra laimėjęs jau visus keturis tarpusavio mačus bei visus 9 žaistus setus.

Ispanas 2021 m. paskutiniuosis penkis mėnesius praleido dėl kojos traumos, tačiau sugrįžęs triumfavo „Australian Open“, o dabar ir „Abierto Mexicano Telcel presentado por HSBC“ turnyruose.

R.Nadaliui tai buvo jau 128-as titulo vertas mačas karjeroje.

ATP 500 serijos vyrų teniso turnyro Akapulke prizų fondą sudarė kiek daugiau nei 1,678 mln. JAV dolerių.