Pergalę NBA lygoje iškovojo Jono Valančiūno astovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (30/41) ekipą, kuri svečiuose 117:112 (35:18, 25:32, 31:26, 26:36) praonoko Atlantos „Hawks“ (35/26).

Lietuvis buvo rezultatyviausias klubo gretose ir per 33 minutes įmetė 26 taškus (9/14 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir surinko ir 3 asmenines pražangas.

Svečiai puikiai pradėjo mačą ir iškart įgijo ir dviženklį pranašumą. „Pelicans“ pirmavo praktiškai viso mačo metu. Šeimininkams trečiajame kėlinyje pavyko tik priartėti iki 76:91.

Bet ketvirtajame kėlinyje užvirė atkakli kova. „Hawks“ pasinaudojo užsnūdusiais varžovais ir po truputį mažino skirtumą, kol galiausiai rezultatas tapo lygus 108:108.

Tada J. Valančiūnas pataikė du taškas su pražanga. Taškais atsakė ir šeimininkai, bet tas pats J. Valančiūnas vėliau įmetė svarbią baudą, nuo baudų metimų linijos neklydo komandos draugai ir „Pelicans“ galiausiai įtvirtino pergalę.

Lietuviui geriausiai talkino C.J. McCollumas, surinkęs 25 taškus.

Pralaimėjusiems Danilo Gallinari įmetė 27 taškus.

„Pelicans“ laimėjo paskutines tris iš ketverių rungtynių.

„Hawks“: Danilo Gallinari 27, Trae Youngas (10 rez. perd.) ir Bogdanas Bogdanovičius po 21, Clintas Capela 14 (10 atk. kam.), De'Andre Hunteris 11.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 26, C.J. McCollumas 25 (8 rez. perd.), Guillermo Hernangomezas 17 (10 atk. kam.), Jose Alvarado 15, Jaxsonas Hayesas 12 (12 atk. kam.), Herbertas Jonesas 11, Naji Marshallas.