Dėl kelio skausmo rungtynes praleido Giannis Antetokounmpo, o jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ (44/27) komanda patyrė nesėkmę.

NBA čempionai svečiuose 119:138 (28:34, 28:34, 26:38, 37:32) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (42/30) krepšininkams, kurie iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Skirtumas tarp ekipų ryškėjo jau pirmojo ketvirčio pabaigoje, kai aikštės šeimininkai įgijo 9 taškų persvarą (25:34).

Netrukus prasidėjus antrajam kėliniui atstumas tapo dviženklis (29:39), o po didžiosios pertraukos Minesotos krepšininkai dar labiau susitelkė ir didino apsukas. Skirtumas išaugo iki rekordinio 24 taškų (82:106).

Likęs kėlinys tebuvo formalumas ir lengva pergalė atiteko aikštės šeimininkams – 119:138.

Rungtynių nebaigė Patrickas Beverley, kuris už konfliktą su Serge‘u Ibaka bei George‘u Hillu galiausiai buvo tiesiog išvarytas iš aikštės. Tokios bausmės sulaukė ir anksčiau minėtas G.Hillas.

„Bucks“: Khrisas Middletonas (7 atk. kam.), Brookas Lopezas ir Patas Connaughtonas (5/11 trit.) po 15, Jrue Holiday 14 (7 rez. perd.), Graysonas Allenas 13, Jevonas Carteris 11 (7 rez. perd.), Thanasis Antetokounmpo 10, Wesley Matthewsas 9.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas (5/10 trit.) ir Karlas-Anthony Townsas (4/6 trit., 11 atk. kam.) po 25, D‘Angelo Russellas 16 (9 rez. perd., 5 kld.), Taureanas Prince‘as ir Nazas Reidas po 14, Jaylenas Nowellas 10, Jarredas Vanderbiltas (8 atk. kam.) ir Malikas Beasley po 9.