LeBronas Jamesas užfiksavo dar vieną įspūdingą rezultatą, bet ketvirtajame kėlinyje sustojęs Los Andželo „Lakers“ (30/41) klubas patyrė pralaimėjimą NBA lygoje.

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 119:127 (36:26, 31:32, 32:35, 20:34) nusileido Vašingtono „Wizards“ (30/40) krepšininkams, kurie nutraukė šešių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Svečiai iš Los Andželo galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje pateikė rimtą paraišką pergalei, kai susikrovė net 16 taškų pranašumą (32:16).

„Lakers“ situaciją kontroliavo iki pat ketvirtojo kėlinio, tačiau lemiamo ketvirčio metu ėmė strigti, o varžovai tuo naudojosi ir rinko taškus. Galiausiai aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą (106:107).

Per paskutines dvi mačo minutes 7 taškus surinko Kristapas Porzingis, tritaškį smeigė Deni Avdija ir Vašingtono klubas nutolo (119:125), o pergalę įtvirtino du taiklūs Kentaviouso Caldwello-Pope‘o baudų metimai – 119:127.

Šiose rungtynėse LeBronas Jamesas pagal pelnytus taškus lygos istorijoje aplenkė Karlą Malone‘ą ir pagal šį rodiklį pakilo į antrąją poziciją. Prieš rungtynes „Lakers“ lyderiui Jutos „Jazz“ legendą pavyti reikėjo 19 taškų, tačiau šis surinko 38.

Pirmoje vietoje esantį Kareemą Abudl-Jabbarą ir L.Jamesą skiria 1440 taškų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 38 (12/19 dvit., 4/10 trit., 2/3 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Russellas Westbrookas 22 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Malikas Monkas 17, Carmelo Anthony 13, Stanley Johnsonas 12, Austinas Reavesas 9.

„Wizards“: Kristapas Porzingis 27 (8/14 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 18 (10 atk. kam.), Deni Avdija ir Danielis Gaffordas po 17, Tomašas Satoransky 16 (6 rez. perd.), Corey Kispertas 13, Rui Hachimura 10.