Trijų pralaimėjimų seriją NBA lygoje nutraukė Los Andželo „Lakers“ (30/40) krepšininkai.

Pastarieji po pratęsimo svečiuose 128:123 (33:30, 26:25, 29:34, 28:27, 12:7) nukovė Toronto „Raptors“ (39/31) komandą.

Svečiai iš Los Andželo triskart buvo įgiję dviženklę persvarą, tačiau ją greitai panaikindavo aikštės šeimininkai ir užtikrintai kontroliuoti rungtynių nepavyko.

Galiausiai patiems svečiams dar ir reikėjo gelbėtis, kai likus 26 sekundėms Gary Trentas Jr. tritaškiu persvėrė rezultatą (113:116).

„Lakers“ gelbėtoju netikėtai tapo kamuolį po nesėkmingos svečių atakos perėmęs Russellas Westbrookas, kuris, nepaisant greta stovėjusio varžovo, pataikė sudėtingą tritaškį paskutinę sekundę – 116:116.

Nugalėtojas paaiškėjo per paskutines 30 pratęsimo sekundžių. Avery Bradley tritaškiu suteikė persvarą Los Andželo ekipai (125:123).

Tas pats A.Bradley netrukus stojo prie baudų metimo linijos ir realizavo abu metimus (127:123). Galiausiai dar vieną metimą pridėjo ir LeBronas Jamesas (128:123) bei taip įtvirtino komandos pergalę.

Rungtynėse trigubu dubliu pasižymėjo R.Westbrookas, kuris per 41 minutę pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo komanda nutraukė net 11 rungtynių svečiuose užsitęsusį pergalių badą. Paskutinė pergalė varžovų arenoje buvo pasiekta sausio 25 dieną Brukline.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 36 (13/19 dvit., 2/7 trit., 4/7 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 22 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Wenyenas Gabrielis 17 (3/3 trit.), Avery Bradley 14, Austinas Reavesas 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Malikas Monkas ir D.J. Augustinas po 9.

„Raptors“: Scottie Barnesas 31 (13/17 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud., 17 atk. kam., 6 rez. perd.), Gary Trentas Jr. 23, Fredas VanVleetas 20 (7 rez. perd.), Preciousas Achiuwa 18, Pascalis Siakamas 17 (7 rez. perd.), Chrisas Boucheris 6.