Fantastišką pasirodymą surengęs Domantas Sabonis neišgelbėjo Sakramento „Kings“ (25/47) komandos nuo triuškinančio pralaimėjimo.

Lietuvio atstovaujamas klubas namuose 97:126 (26:32, 22:35, 31:25, 18:34) neturėjo šansų prieš Bostono „Celtics“ (43/28) krepšininkus.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 30 taškų (11/19 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud.), atkovojo net 20 atšokusių, perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, padarė 4 klaidas bei 3 sykius prasižengė.

D. Sabonis tapo vos antruoju „Kings“ krepšininku, kuris nuo 1973 m. sugebėjo vieneriose rungtynėse užfiksuoti tokius rodiklius (30 tšk., 20 atk. kam., 5 rez. perd.). Pirmasis tai padarė legendinis „Kings“ žaidėjas Chrisas Webberis.

Aukštaūgio karjeros rekordai yra 42 taškai ir 25 atkovoti kamuoliai. Abu šie rodikliai buvo pasiekti šį sezoną.

Jau susitikimo pradžioje svečiai ėmė įrodinėti savo jėgą ir mačą pradėjo atkarpa 11:0.

Skirtumas vis augo ir antrajame kėlinyje pasiekė 21 taško žymą (38:59).

Po didžiosios pertraukos situacija nepasikeitė – Bostno ekipa ir toliau triuškino oponentus ir didžiausią persvarą įgijo su lig finaline sirena, kai komandas skyrė 29 taškai – 97:126.

Bostono ekipą į pergalę vedė kartu net 62 taškus surinkęs Jaysono Tatumo ir Jayleno Browno duetas.

Verta paminėti, kad per paskutines 31 rungtynes „Celtics“ krepšininkai iškovojo 24 pergales.

„Kings“: Domantas Sabonis 30 (11/19 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud., 20 atk. kam.), Justinas Holiday 21 (6/12 trit.), Trey Lylesas 19, Davionas Mitchellas 12, Chimezie Metu 10.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 32 (5/6 dvit., 7/10 trit., 1/1 baud.), Jaylenas Brownas 30, Paytonas Pritchardas 14 (4/4 trit., 8 rez. perd.), Danielas Theisas 11, Marcusas Smartas 9 (8 rez. perd.).