Antrame UEFA Čempionų lygos pusfinalyje „Manchester City“ po pirmo kėlinio atsiliko Paryžiuje, bet galiausiai 2:1 (0:1) įveikė „Saint-Germain“ ir į Angliją grįžta padėję tvirtą žingsnį finalo link.

Atsakomosios rungtynės Mančesteryje vyks gegužės 4 d.

PSG dominavo pirmame kėlinyje, per kurį atliko 9 smūgius, kai svečiai – vos du.

Jau 13 minutę puikų šansą turėjo iš gynybos gniaužtų išsivadavęs Neymaras – brazilas atliko galingą smūgį, bet puikiai žaidė „Man City“ vartininkas Edersonas.

Vos po dviejų minučių Marquinhosas kampinio metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0.

Po pertraukos „Manchester City“ žaidė užtikrinčiau – perėmė iniciatyvą ir sugebėjo surengti pavojingas atakas, kartu neleisdama varžovams kontraatakuoti.

64 min. Kevinas De Bruyne’as atliko perdavimą į baudos aikštelę, kuris galiausiai baigėsi įvarčiu – kamuolys įsisuko į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

71 min. Riyadas Mahrezas fantastišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą – 2:1.

Tuo PSG bėdos nesibaigė – 77 min. raudoną kortelę prieš save išvydo itin grubiai prasižengęs atstovas Idrissa Gueye ir šeimininkai liko žaisti dešimtiese.

Pepo Guardiolos auklėtiniams per likusį laiką nepavyko pasinaudoti kiekybine persvara ir dar labiau pasigerinti padėties.