Šeštadienį elitinėje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte namuose 90:85 (13:26, 23:16, 26:23, 28:20) palaužė „ESB Villeneuve“ pasipriešinimą.

ASVEL labai prastai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą (11:26). Trečiajame kėlinyje ASVEL atsilikimas vis dar buvo dviženklis (42:54). Šeimininkėms į priekį išsiveržti pavyko tik sužaidus beveik 3 min. paskutiniame ketvirtyje (70:67).

Likus žaisti 3 min. ASVEL dar turėjo 3 taškų deficitą (76:79), bet tada šeimininkės spurtavo 9:0 ir iš esmės nulėmė rungtynių baigtį. Likus žaisti minutę „ESB Villeneuve“ dar galėjo „kabintis“ į rungtynes (85:82), tačiau po Marine Johannes tritaškio viskas tapo aišku (88:82).

J. Jocytė aikštėje praleido 29 min. 20 sek., pelnė 10 taškų (1/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų. Ankstesnis lietuvės žaistų minučių rekordas šiame Prancūzijos lygos sezone buvo 25-ios.

ASVEL gretose daugiau nei po 20 taškų pelnė net trys žaidėjos – Gabrielle Williams (22 tšk., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. bal.), M. Johannes (22 tšk., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. bal.) ir Helena Ciak (21 tšk., 6 atk. kam., 23 naud. bal.). Svečių gretose išsiskyrė Kennedy Burke (26 tšk., 6 atk. kam., 28 naud. bal.).

ASVEL (10-2) dalijasi 1-2 vietas turnyrinėje lentelėje su Buržo „Tango Basket“. „ESB Villeneuve“ (9-3) nukrito į 3-ią poziciją tarp 12 ekipų.