Trečiadienį po trijų mėnesių pertraukos dėl koronaviruso pandemijos buvo atnaujintas Anglijos „Premier“ lygos čempionas, kurio pirmose rungtynėse „Aston Villa“ tuščiame stadione 0 – 0 sužaidė lygiosiomis su „Sheffield United“.

Visgi šiame mače pergalę turėjo švęsti „Sheffield United“ futbolininkai, nes iš jų buvo pavogtas aiškus įvartis.

Baiginėjantis pirmajam kėliniui Billy Sharpas atliko pavojingą laisvą smūgį, kurį teoriškai atrėmė „Aston Villa“ vartininkas Orjanas Nylandas.

Visgi pakartojime aiškiai matyti, kad O.Nylandas leido kamuoliui kirsti vartų liniją, nors vartų linijos technologiją neužfiksavo šio momento. Nors „Sheffield United“ žaidėjai pradėjo džiaugtis įvarčiu, tačiau teisėjas MIchaelas Oliveris leido žaisti toliau ir nepasinaudojo VAR sistema, nes pasitikėjo vartų linijos technologija.

Skelbiama, kad teisėjo M.Oliverio laikrodis turėjo suvirpėti, kai kamuolys kirto liniją, tačiau bendrovės „Hawk-Eye“ sukurta technologija nesuveikė tinkamai, nes 7 kameroms vaizdą užstojo vartininkas, gynėjas ir virpstai.

Oficialiame „Hawk-Eye“ pranešime skelbiama, kad to nėra buvę per daugiau nei 9 tūkst. rungtynių.