0

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiami septyni VI-ojo turo susitikimai.

Ir toliau vienvaldžiu turnyro lyderiu išlieka Londono „Chelsea“ komanda, kuri „derbyje“ prieš Londono „Arsenal“ futbolininkus išvykoje sugebėjo pasiekti pergalę 1:2.

„Mėlynųjų“ gretose pirmojo kėlinio 20 minutę pasižymėjo Fernando Torresas, tačiau „kanonieriai“ besibaigiant kėliniui rezultatą išlygino ir Petro Čecho ginamų vartų „voratinklius išvalė“ „Arsenal“ puolėjas Gervinho.

Prasidėjus antram kėliniui „Chelsea“ netruko atstatyti savo persvaros: 53 minutę Juano Mata į „Arsenal“ baudos aikštelę keltas/smūgiuotas kamuolys atsimušė nuo gynėjo kojos ir vartininkui nespėjus sureaguoti įskriejo į vartų tinklą.

Daugiau įvarčių komandoms pelnyti nepavyko ir „Chelsea“ šventė svarbią pergalę leidusią išlikti lyderės pozicijoje.

Arsenal 1 - 2 Chelsea

• 20' [0 - 1] F. Torres

• 43' [1 - 1] Gervinho

• 53' [1 - 2] J. Mata

Į antrąją turnyrinės lentelės poziciją pakilo Liverpulio „Everton“ klubas. Puikiai sezoną pradėję Davido Moyeso auklėtiniai 3:1 įveikė ir „Southampton“ vienuolikę. Visus tris savo įvarčius „Everton“ pelnė pirmajame kėlinyje: du kartus taikliai smūgiavo Nikica Jelavičius, kartą Leonas Osmanas.

Everton 3 - 1 Southampton

• 6' [0 - 1] G. Ramirez

• 25' [1 - 1] L. Osman

• 32' [2 - 1] N. Jelavič

• 38' [3 - 1] N. Jelavič

Fulham 1 - 2 Manchester City

• 10' [1 - 0] M. Petrič (iš 11m. baudinio.)

• 43' [1 - 1] S. Agüero

• 87' [1 - 2] E. Dzeko

Reading 2 - 2 Newcastle United

• 58' [1 - 0] J. Kebe

• 59' [1 - 1] D. Ba

• 62' [2 - 1] N. Hunt

• 83' [2 - 2] D. Ba

Stoke City 2 - 0 Swansea City