Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalio rungtynėse 3:1 nugalėjo dešimtyje žaisti likusius „Brest“ futbolininkus.

Pirmąjį šansą rungtynėse turėjo tikslaus perdavimo sulaukęs Martinas Satriano 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Vėliau 34-ąją minutę Kylianas Mbappe minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė PSG šiame susitikime į priekį 1:0.

Netrukus Danilo Pereira 38-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino PSG ekipos pranašumą 2:0.

Pirmajame kėlinyje dar kartą bandė pasižymėti K. Mbappe, bet 43-ąją minutę galingai smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Varžovų futbolininkas Steve Mounie 65-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Visgi po keletos minučių Lilianas Brassieras buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, o „Brest“ liko žaisti dešimtyje.

Nepasigailėjęs priešininkų Goncalo Ramosas per pridėtą rungtynių laiką pridėjo ir savo įvartį, o PSG ekipa iškovojo pergalę rezultatu 3:1.