brest

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brest“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brest“.

Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalyje PSG laimėjo prieš dešimtyje žaisti likusį „Brest“

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos futbolo taurės aštuntfinalio rungtynėse 3:1 nugalėjo dešimtyje žaisti likusius „Brest“ futbolininkus. Pirmąjį šansą rungtynėse turėjo tikslaus perdavimo sulaukęs Martinas Satriano 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
2024-02-08

Solidaus pranašumo neišlaikęs „Saint-Germain“ klubas prarado taškus Prancūzijoje

Prancūzijos pirmenybėse retą kluptelėjimą patyrė Paryžiaus „Saint-Germain“. Po pirmojo kėlinio dviejų įvarčių pranašumą turėjusi PSG komanda rungtynes su „Brest“ baigė lygiosiomis 2:2. Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai įgijo dviejų įvarčių pranašumą po Marco Asensio ir Randalo Kolo Muani įvarčių. Tiesa, antrasis kėlinys jiems susiklostė nesėkmingai.
2024-01-29

PSG lyderių duetas mačo pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Brest"

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Brest“ futbolininkus. Marco Verratti 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-12

Lionelis Messi ir Neymaras – atostogose Katalonijoje: susitiks su Luisu Suarezu

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse penktadienį 4:2 nugalėjo „Brest“ futbolininkus. PSG šiame sezone vis dar verčiasi be dviejų itin ryškių savo žvaigždžių – Lionelio Messi bei Neymaro. Jie abu vasarą žaidė „Copa America“ čempionate, todėl PSG nenori skubinti jų sugrįžimo į aikštę, kad sumažintų traumų riziką. L.Messi su Neymaru dabar turi nemažai laisvo laiko ir tuo naudojasi.
2021-08-21

Energija pateko į Baltarusijos lygos pusfinalį

Pirmą kartą istorijoje klubas iš Lietuvos pateko į Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos pusfinalio varžybas. Elektrėnų „Energija“ jau trečius metus iš eilės dalyvaujanti kaimyninės šalies čempionate niekaip neįveikdavo ketvirtfinalio barjerio, bet šiais metais viskas kitaip. Elektrėniškiai užtikrintai, serijoje iki trijų pergalių, susitvarkė su Žlobino „Metallurg“ ledo ritulininkais, paskutinėje dvikovoje namų aikštėje net 6 – 2 (3:1, 0:0, 3:1) palaužę varžovus.
2016-02-27

TOP 100: populiariausi futbolo klubai pasaulyje (I)

Futbolo specialistai it vienas sutaria, kad bilietai į geriausių pasaulių klubų rungtynes daug pigesni nei sezoniniai abonementai, kuriuos sau leisti gali ne kiekvienas. Sports.ru pristato 100 (I dalis-50) didžiausių futbolo klubų pagal parduotus abonementus.
2014-03-04

Du Lietuvos rinktinės puolėjai – į Baltarusiją

Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjai Darius Lelėnas ir Dovydas Kulevičius kitą sezoną rungtyniaus Baltarusijoje. Abu ledo ritulininkai pasirašė sutartis vienam sezonui su „Brest“ klubu, praneša interneto svetainė ledas.lt. D. Kulevičius, kuriam rugsėjo 4 dieną sukaks 27-eri, praėjusį sezoną žaidė Elektrėnų „Energijos“ komandoje, o 26 metų D. Lelėnas praėjusį sezoną atstovavo Trenčino „Dukla“ (Slovakija) ir „Liepajas metalurgs“ (Latvija) ekipoms.