Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Brest“ futbolininkus.

Marco Verratti 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Carlosas Soleris 37-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė PSG į priekį 1:0.

Franckas Honoratas 43-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Lionelis Messi 65-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Marco Bizotas meistriškai atrėmė kamuolį.

F.Honoratas 88-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepavyko.

Galiausiai Kylianas Mbappe 90-ąją minutę po laiku atlikto Lionelio Messi perdavimo suklaidinęs vartininką pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išplėšė PSG pergalę 2:1.