Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 5:3 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.

Mergimas Berisha 2-ąją minutę pasitaisęs kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė „Augsburg“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Joao Cancelo 15-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Benjaminas Pavardas 18-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1. Pastarasis netrukus dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo jau 3:1.

Leroy’us Sane 45-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:1.

M.Berisha 60-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 2:4.

Aphonso Daviesas 74-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 5:2.

Irvinas Cardona rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir šiek tiek sušvelnino galutinį rezultatą 3:5.

Tuo tarpu brangius taškus prarado Dortmundo „Borussia“ ekipa, kuri 2:2 sužaidė su Gelzenkircheno „Schalke“.

Nico Schlotterbeckas 38-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Bet Mariusas Bulteris 50-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Dortmundą ekipą dar sykį į priekį išvedė Raphaelis Guerreiro, kuris 60-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Vis dėlto Kenanas Karamanas 79-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.