Sekmadienį pirmąjį 2015 metų pasaulio "Formulės 1" čempionato etapą - Australijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs bei čempiono titulą ginantis "Mercedes" pilotas Lewisas Hamiltonas.

Sėkmingai startavęs 30-metis L.Hamiltonas niekam neužleido lyderio pozicijos iki finišo ir, 58 "Albert Park" trasos Melburne ratus nuvažiavęs per 1 valandą 31 minutę 54,067 sekundės, vos 1,360 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą vokietį Nico Rosbergą, kuria šias lenktynes laimėjo praėjusiais metais.

Tai buvo 34-oji brito pergalė karjeroje ir septintoji per aštuonis paskutinius "Grand Prix" etapus bei antroji pergalė Australijoje po septynerių metų pertraukos.

Trečias sekmadienį finišavo "Ferrari" komandoje debiutavęs keturiskart planetos čempionas vokietis Sebastianas Vettelis, kuris atkaklioje kovoje aplenkė ketvirtojoje pozicijoje likusį brazilą Felipę Massą ("Williams-Mercedes").

Beje, lenktynes Melburne pradėjo vos 15 bolidų - t.y. mažiausiai, nuo 1963 metų sezono:

1. Lewis Hamilton (D.Britanija), "Mercedes" 1 val. 31 min. 54,067 sek.

2. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes" atsiliko 1,360 sek.

9. Carlos Sainz Jr (Ispanija), "Toro Rosso-Renault" 1

10.Sergio Perez (Meksika), "Force India-Mercedes" 1 Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po pirmojo etapo: