„Perlas“ nusileido Ukrainos klubui

Vilniaus „Perlo“ krepšininkai lygiai kovėsi su Krivoj Rogo „Krivbasbasket“, tačiau rungtynių pabaigoje buvo priversti pripažinti labiau patyrusių varžovų pranašumą – 55:59 (13:10, 13:14, 12:14, 17:21).

Mačas prasidėjo itin nerezultyviai – prabėgus beveik pusei pirmojo kėlinio švieslentėje žibėjo skaičiai 2:2. Ketvirčio pabaigoje vilniečiams pavyksta susikrauti 3 taškų pranašumą – 13:10.

Vieni praėjusio sezono Ukrainos „Superlygos“ lyderių (reguliariajame sezone užimta 3 vieta – 20 pergalių/6 pralaimėjimai) toliau duso Ivano Sunaros auklėtinių gynybos gniaužtuose, tačiau patys vilniečiai dar tik derino veiksmus puolime, todėl rungtynių rezultatas augo itin lėtai ir sekančiuose kėlinukuose – 26:24, 38:38.

Rungtynių pabaigoje ukrainiečiai įgijo dviejų taškų persvarą, „Perlo“ žaidėjams nepasisekė rezultatyviai užbaigti sekančios atakos, ko pasekoje Krivoj Rogo žaidėjai buvo stabdomi pražangomis. Galutinis rezultatas – 55:59.

Viso mačo metu vilniečiai įspūdingai gynėsi – varžovams leido įmesti vos 9 dvitaškius iš 35 (25,7%) ir privertė ukrainiečius suklysti net 27 kartus. Tačiau varžovai pranoko atkovotų kamuolių (51 prieš 28) ir atliktų rezultatyvių perdavimų (10 prieš 6) statistikos grafose.

Rezultatyviausiai „Perlo“ gretose žaidė Evaldas Kairys (12 taškų, 8 atk. ir 5 perimt. kam.) ir Paulius Dambrauskas (9 taškai, 8 išprovokuotos pražangos). D.Nazarovo sąskaitoje 8, E.Lengvino, K.Petrukonio ir A.Viskonto – po 6 taškus.

Mače nežaidė traumas besigydantys D.Redikas ir L.Samėnas, o E.Bendžius ir G.Staniulis kol kas treniruojasi su Vilniaus „Lietuvos rytu“.