Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Alaves“ futbolininkus ir vėl atsiplėšė nuo „Barcelonos“ keturiais taškais.

Karimas Benzema 11-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Toni Kroosas 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Marco Asensio antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į vartus. Teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nuošalės neįžvelgė ir įvartį įskaitė, o tai leido „Karališkajam“ klubui padvigubinti pranašumą 2:0.

Rodrygo 59-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau vartininkas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.