DeMaras DeRozanas atsidūrė per žingsnį nuo Michaelo Jordano rekordo ir padėjo Čikagos „Bulls“ (39/21) ekipai pratęsti pergalių seriją iki šešių.

„Bulls“ namie 112:108 (24:19, 28:31, 30:32, 30:26) įveikė Atlantos „Hawks“ (28/31).

D. DeRozanas nugalėtojams surinko 37 taškus (13/18 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau devintosios rungtynės iš eilės, kuriose gynėjas pelno 30 ir daugiau taškų – ilgesnę seriją „Bulls“ istorijoje fiksavo tik Michaelas Jordanas, kuris 1990-1991 m. sezone tą padarė dešimtyje rungtynių paeiliui.

Kartu D. DeRozanas pratęsė istorinę seriją iki aštuonerių rungtynių, kurios metu jis renka bent po 35 taškus, krepšį atakuodamas 50 ir aukštesniu pataikymo procentu.

Likus žaisti 58,1 sek. „Hawks“ pirmavo 108:105, bet D. DeRozanas pataikė dvitaškį, „Bulls“ apsigynė blokuodami Trae Youngo metimą, o D. DeRozanas kitoje aikštės pusėje pelnė du taškus su pražanga, taip išvesdamas Čikagos klubą į priekį 110:108.

Bogdanas Bogdanovičius prametė tritaškį, o pražangomis sustabdytas Javonte Greenas jas realizavo tiksliai ir „Bulls“ įsirašė pergalę.

„Bulls“: D. DeRozanas 37, Z. LaVine’as 20, N. Vučevičius ir A. Dosunmu po 12, T. Thompsonas 11.

„Hawks“: B. Bogdanovičius 27, D. Gallinari 26, T. Youngas ir C. Capela po 14.