Antrąją pergalę paeiliui Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Berlyno ALBA (9/16) krepšininkai.

Vokietijos klubas šį kartą svečiuose po sunkios kovos 82:80 (21:21, 22:19, 17:15, 22:25) palaužė Vilerbano ASVEL (9/17) ekipą, kuri pralaimi jau šeštą mačą iš eilės turnyre.

Trečiajame kėlinyje svečiai buvo susikrovę dviženklę persvarą (54:43), ketvirtajame turėjo 8 taškų pranašumą (80:72), tačiau intrigos išvengti nepavyko.

Aikštės šeimininkai spurtavo 6-0 ir sumažino deficitą (80:78).

Likus 8 sekundėms, Maodo Lo pataikė tik vieną baudos metimą, taip suteikdamas šansą prancūzams (81:78). Visgi, pražanga neleido aikštės šeimininkams tai padaryti, tik priartėti (81:80).

Likus 5 sekundėms, Luke‘as Sikma realizavo vėl vieną baudos metimą (82:80), tačiau pratęsimą galėjęs išplėšti Chriso Joneso metimas buvo blokuotas Jaleeno Smitho ir pergalė atiteko svečiams – 82:80.

ALBA: Jaleenas Smithas 16 (2/4 dvit., 4/8 trit.), Jonas Mattisseckas 13 (3/4 trit.), Maodo Lo 12 (5 rez. perd.), Johannesas Thiemannas 10, Luke‘as Sikma 8, Benas Lammersas 6.

ASVEL: Chrisas Jonesas 22 (5/9 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 5 rez. perd.), Paulas Lacombe‘as 18, Marcosas Knightas 11, Matthew Strazelas 7, Antoine‘as Diot 6.