„Olympiakos“ dramatiškai palaužė „AX Armani“ ekipą

Pergalių seriją iki trijų Eurolygoje pratęsė Pirėjo „Olympiacos“ (15/9) krepšininkai.

Graikijos grandas namuose 67:58 (7:15, 18:12, 14:16, 28:15) pranoko Milano „AX Armani“ (17/8) komandą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų iš eilės laimėtų rungtynių turnyre.

Svečiai iš Italijos sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau antrojo ketvirčio pradžioje puikavosi dviženkliu pranašumu (7:19).

Visgi, dar prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkai patirpdė skirtumą ir priartėjo iki minimalaus atstumu (24:25).

Ketvirtajame kėlinyje graikai surengė spurtą 8:0, kuris leido persverti rezultatą (56:50), o netrukus sudavė dar vieną smūgį. Spurtas 10:0 galutinai pražudė oponentus (66:53).

Pastarieji dar kiek sumažino deficitą, tačiau atkurti intrigos jau nepavyko – 67:58.

„Olympiacos“: Kostas Sloukas ir Sasha Vezenkovas po 16, Shaquielle‘as McKissicas 14, Moustapha Fallas 12 (7 atk. kam.), Tyleris Dorsey 6.

„AX Armani“: Devonas Hallas 15 (4/5 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), Nicolo Melli 9 (11 atk. kam.), Malcolmas Delaney (5 rez. perd.) ir Konstatinos Mitoglou po 8.