Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo sidabro medalį!

25-erių metų lietuvė finale sekmadienį surinko 5736 taškus.

Po trijų rungčių Laura buvo 12-a, bet šaudymo ir bėgimo varžybose ji pasirodė geriausiai iš visų finalo dalyvių ir pakilo į antrąją vietą. Fechtavimo rungtyje L. Asadauskaitė buvo devinta, plaukimo varžybose - 28-a, o jojimo rungtyje užėmė šeštąją vietą.

Nugalėjo kinė Čen Čian (Chen Qian), surinkusi 5840 taškų. Bronzos medalį iškovojo Pekino olimpinių žaidynių čempionė vokietė Lena Šioneborn (Lena Scheoneborn, 5664 tšk.).

Kita Lietuvos atstovė 21-erių metų Donata Rimšaitė užėmė aštuntąją vietą (5604 tšk.).

Nugalėtojos titulą gynusi prancūzė Ameli Kazė (Amelie Caze) liko 11-a (5500 tšk.).

Finale kovojo 36 penkiakovininkės.

Atrankos varžybose abi mūsų šalies atstovės savo grupėse užėmė ketvirtąsias vietas.

Komandų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Vokietijos atstovės (16 604 tšk.), antrąją - Didžiosios Britanijos sportininkės (16 328 tšk.), o trečiąją - Vengrijos penkiakovininkės (16 288 tšk.).