lena šioneborn

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lena šioneborn“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lena šioneborn“.

Penkiakovininkei L. Asadauskaitei - pasaulio čempionato sidabras!

Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo sidabro medalį! 25-erių metų lietuvė finale sekmadienį surinko 5736 taškus. Po trijų rungčių Laura buvo 12-a, bet šaudymo ir bėgimo varžybose ji pasirodė geriausiai iš visų finalo dalyvių ir pakilo į antrąją vietą. Fechtavimo rungtyje L. Asadauskaitė buvo devinta, plaukimo varžybose - 28-a, o jojimo rungtyje užėmė šeštąją vietą.
2009-08-16

Penkiakovininkės – pasaulio čempionato finale

Lietuvos penkiakovininkės Donata Rimšaitė ir Laura Asadauskaitė pateko į Londone (Didžioji Britanija) vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą. 25-erių metų L. Asadauskaitė atrankos varžybų B grupėje penktadienį užėmė ketvirtąją vietą (4328 tšk.), 21-erių metų D. Rimšaitė A grupėje taip pat buvo ketvirta (4156 tšk.). A grupėje pirmąją vietą užėmė Pekino olimpinių žaidynių čempionė vokietė Lena Šioneborn (Lena Scheoneborn, 4340 tšk.