Pasaulio čempionate Katare Saudo Arabija kol kas sukūrė vieną iš didžiausių staigmenų, kai pirmose grupių etapo rungtynėse 2:1 įveikė vieną iš turnyro favoričių Argentiną.

Pirmame kėlinyje Saudo Arabija nei karto nesmūgiavo vartų link, tuo tarpu Argentina ne tik buvo realizavusi 11 metrų baudinį, bet buvo pelniusi ir tris įvarčius, kurie buvo panaikinti dėl nuošalių. Negana to, Saudo Arabijos kapitonas Salmanas Al-Farajas patyrė kojos traumą ir buvo priverstinai pakeistas.

Visgi antrame kėlinyje Saudo Arabija jau atrodė visai kitaip ir pelnė du įvarčius be atsako.

Po kelių dienų pasirodė filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas Saudo Arabijos trenerio Herve Renardo pokalbis su komanda bei jo priekaištai dėl žaidimo.

Vieną akimirką 54-erių metų specialistas klausė savo žaidėjų, ar jie nori fotografuotis su L.Messi bei suabejojo, ar jo komanda yra pajėgi sugrįžti į rungtynes.

„Ar tai yra spaudimas, ar jūs norite nusifotografuoti su Messi? Jūs turite jį nuolatos spausti“, – sakė H.Renardas.

Šiuos trenerio žodžius kuo greičiau į arabų kalbą stengėsi išversti vienas iš personalo narių. Galiausiai H.Renardo savo kalbą baigė primindamas rungtynių ir viso pasaulio čempionato svarbą ir paragino atiduoti visas jėgas siekiant pergalės.