REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Mixstuff.ru siūlo pažvelgti į 15 paslaptingų, ypatingų, mistiškų ar tiesiog įdomių objektų ir reiškinių.

Mixstuff.ru siūlo pažvelgti į 15 paslaptingų, ypatingų, mistiškų ar tiesiog įdomių objektų ir reiškinių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paslaptingas statinys/darinys Marse. Senoves civilizacija, natūralus darinys ar vaizduotės padarinys?

REKLAMA

Šią rupūžę rado Kanadoje. Dėl mutacijos jos akys išaugo gerklėje. Vargšas gyvūnas gali matyti tik su praverta burna:

Kostiumas su kuriuo Sibiro medžiotojai keliaudavo į meškų medžioklę:

 

 

Senovės akies protezas moters kaukolėje. Šių griaučių amžius siekia 2900-2800 metus prieš mūsų erą. Archeologai aptiko juos senovės gyvenvietės Šachri Sochte vietoje. 2,5 centimetro diametro dirbtinė akis padaryta iš lengvos medžiagos. Jo paviršius padengtas aukso sluoksniu. Ant jo išgraviruota saulė. Be to, stebina ir skeleto ūgis – net 1,82 metro. Tai yra gerokai daugiau, nei įprastas to meto moterų ūgis:

REKLAMA
REKLAMA

Mesopotamijos lentelė su dantiraščiu. Užrašas – detalus alaus gamybos aprašymas. Tai yra vienas iš seniausių žinomų rašto paminklų – jis datuojamas 3300 metais prieš mūsų erą:

 

 

Gėdos kaukė buvo išrasta Britanijoje ir buvo aktyviai naudojama nuo XVI iki XIX amžiaus moterų-bambeklių ir liežuvautojų bausmėms. Geležinė kaukė turėjo metalinį kamštį, kuris būdavo įstatomas į burną ir skaudžiai sužeisdavo nubaustosios liežuvį kiekvieną kartą, kai ji bandydavo ką nors pasakyti:

Keturkojė Josephene Corbin gimė JAV Tenesio valstijoje 1868 metais. Ji turėjo dvi kojų poras. Viena pora buvo trumpesnė. Ji galėdavo judinti mažesnes kojas, bet vaikščioti jomis nebuvo pajėgi:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

1914 metais šio dviračio savininkas prikaustė jį grandine prie medžio, kad nepavogtų, ir išėjo į karą. Jis taip ir negrįžo, ir medžiui neliko nieko kito, kaip tik "apaugti" aplink dviratį:

Šis Romos imperijos laikų dvylikabriaunis randamas visoje Europoje. Tačiau niekas nežino, kam jis galėjo būti naudojamas. Šis daiktas datuojamas II arba III amžiumi:

Didelė tigrinė žuvis gyvena Kongo upės baseine Afrikoje. Tai yra vienintelė žuvis, kuri nebijo krokodilų ir kartais netgi praryja tuos, kurie yra smulkesni. Žinomi reti atvejai, kai ši žuvis užpuldavo ir žmogų.

REKLAMA

Šis skeletas demonstruojamas Ritos Andinos muziejuje Peru kaip tradicinio laidojimo padėtis – embriono poza.

Šiame kape palaidotas mylimas ponios Kate iš Glosteršyro (Anglija) upėtakis. Žuvis, mirusi 1855 metais buvo tokia mylima Kate, kad buvo maitinama sliekais iš jos rankų:

"Žalias žmogus", botanikos sodas Singapūre:

Bananinė skulptūra:

Ši būtybė buvo nufotografuota spiritualistinio seanso metu 1933 metais. Po savaitės mediumas Elizabeth Stolwort dingo. Po ilgų paieškų ją rado miške netoli namų, negyvą ir suniokotą. Mirties priežastimi buvo pripažintas didelio kraujo kiekio praradimas dėl kelių gilių kūno "suplėšimų". Abi akys buvo išspaustos iš akiduobių. Kitiems to paties seanso dalyviams atsirado psichinių ligų požymių, kažkas kentė haliucinacijas. Du dalyviai nusižudė:

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų