Paskutiniu UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo dalyviu tapo „Villarreal“ klubas, kuris atidėtose rungtynėse išvykoje 3:2 (2:0) įveikė Bergamo „Atalanta“.

Po šios pergalės Ispanijos klubas užėmė antrą vietą F grupėje, kurios nugalėtojų vardą jau anksčiau iškovojo „Man Utd“.

Trečioje vietoje likusi „Atalanta“ žais Europos lygoje.

„Villarreal“ į priekį išsiveržė jau 3-ąją minutę, kai pasižymėjo Arnautas Danjuma. Prieš pat kėlinio pabaigą persvarą padvigubino ir Etienne’as Capoue (42 min.).

51-ąją minutę atrodė, kad taškas rungtynėse jau padėtas – antrą įvartį pelnė A. Danjuma ir ispanai jau pirmavo 3:0.

Tačiau italai ginklų nesudėjo – 71-ąją minutę rezultatą sušvelnino Ruslanas Malinovskis, o 80-ąją minutę Duvanas Zapatas dar labiau priartino „Atalanta“ – 2:3.

Vis tik stebuklo Bergamo futbolininkams sukurti nepavyko – jiems dar būtų reikėję įmušti du įvarčius – ir jie baigė pasirodymą Čempionų lygoje.