Albenoje (Bulgarija) antradienį startavo pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etapas, kuriame į moterų pusfinalį iškopė abi lietuvės.

Ieva Serapinaitė atrankos A grupėje puikiai fechtavosi ir su 17 pergalių bei 257 taškais buvo antra. Plaukime ji užėmė 6-ą vietą (2:15.71 min., 279 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užfiksavo 18-ą laiką (13:12.10, 508). Iš viso lietuvė surinko 1044 tšk. ir buvo 6-a.

Elzbieta Adomaitytė toje pačioje grupėje fechtavime buvo 8-a (14 pergalių, 236 tšk.), plaukime – 24-a (2:29.28, 252), o kombinuotoje rungtyje – 6-a (12:24.50, 556). Finišavo ji praktiškai kartu su I.Serapinaite, surinko tuos pačius 1044 tšk. ir užėmė 8-ą vietą.

A grupės nugalėtoja tapo italė Aurora Tognetti su 1062 tšk.

Pagal naująjį formatą vykstančiame etape lietuvių dabar lauks pusfinalis. Į finalą pateks tik 18 geriausių sportininkių.

Vyrų varžybose Lietuvos atstovų vėl nėra.