Savaitgalį Meksikoje vykusiame pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrajame etape bronzos medalį moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo Rasa Mažeikytė

Lietuvos dviratininkė kovoje dėl medalio beveik keturiomis sekundėmis aplenkė prancūzę Marion Clignet. Aukso medalis atiteko Naujosios Zelandijos sportininkei Sarah Ulmer, kuri finale įveikė amerikietę Erin Mirabellą.

Vyrų komandinėse 4 km persekiojimo lenktynėse šeštąją vietą tarp 12 ekipų užėmė Lietuvos rinktinės. Remigijus Lupeikis, Raimondas Vilčinskas, Aivaras Baranauskas ir Vytautas Kaupas distanciją įveikė per 4 minutes 20,570 sekundės.

R. Lupeikis penktąją vietą užėmė 30 km taškų lenktynėse (44 tšk.), o nugalėtoju tarp 27 dalyvių tapo kolumbietis Leonardo Duque (81 tšk.).

Penkiolikta moterų 10 km lenktynėse buvo Edita Kubelskienė. Vilija Purlytė šioje rungtyje tarp 29 dviratininkių užėmė septynioliktąją vietą, o nugalėjo rusė Jelena Čalych (13 min. 12 sek.).

Antrajame planetos dviračių treko taurės varžybų etape Meksikoje Lietuvos komanda surinko 25 taškus ir tarp 43 ekipų buvo penkiolikta. Nugalėjo prancūzai, aplenkę amerikiečius ir vokiečius:

1. Prancūzija 78 tšk.2. JAV 763. Vokietija 654. Rusija 635. Ispanija 56...15. Lietuva 25

Po dviejų etapų pasaulio taurės varžybų įskaitoje lietuviai su 37 taškais yra aštuoniolikti:

1. Vokietija 175 tšk.2. Rusija 1733. Prancūzija 1704. Olandija 1285. Ispanija 110...18. Lietuva 37...33. Latvija 3