rasa mažeikytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rasa mažeikytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rasa mažeikytė“.

Panevėžio dviračių sportą remia italai

Vakar Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Kastytis Vainauskas bei Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Bronislavas Pliavga susitiko su miesto dviračių sporto rėmėju italu Sandro Pisaneschi, atstovaujančiu sportinės aprangos gamintojai „Ellegi“ kompanijai. Kartu su svečiu atvyko ir garsiausios miesto dviratininkės Rasa Mažeikytė bei Simona Krupeckaitė. Pristatydamas svečią B. Pliavga pasidžiaugė, kad šis žmogus padeda Panevėžio dviračių sportui.
2009-08-07

E. Pučinskaitė lenktynėse Italijoje - devyniolikta

Italijoje vykstančiose daugiadienėse moterų dviračių lenktynėse "Giro della Toscana" po prologo ir pirmojo etapo aukščiausią vietą iš lietuvių užima Edita Pučinskaitė ("Michela Fanini"). Ji tarp 140 klasifikuotų dviratininkių yra devyniolikta. Pirmauja italė Giorgia Bronzini (Džordžija Brondzini, "Aušra Gruodis"). E. Pučinskaitė nuo jos atsilieka 13 sek. Šiose lenktynėse startavo dešimt Lietuvos dviratininkių. Erika Vilūnaitė ("Aušra Gruodis", atsilieka 21 sek.
2003-09-18

Dviratininkių lenktynėse Italijoje Erika Vilūnaitė trečiadienį finišavo dvylikta

Italijoje vykstančių daugiadienių "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse pirmajame etape trečiadienį dvyliktąją vietą užėmė "Aušra Gruodis-Safi" komandai atstovaujanti Erika Vilūnaitė. Lietuvos dviratininkė 109,1 km etapo finiše 1 sekundę pralaimėjo nugalėtoja tapusiai italei Giorgiai Bronzini. Edita Pučinskaitė šiame etape buvo 24-a, Zita Urbonaitė - 47-a, Jolanta Polikevičiūtė - 73-ia.
2003-09-18

Pasaulio dviračių treko taurės varžybose Meksikoje Rasa Mažeikytė pelnė bronzos medalį

Savaitgalį Meksikoje vykusiame pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrajame etape bronzos medalį moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo Rasa Mažeikytė Lietuvos dviratininkė kovoje dėl medalio beveik keturiomis sekundėmis aplenkė prancūzę Marion Clignet. Aukso medalis atiteko Naujosios Zelandijos sportininkei Sarah Ulmer, kuri finale įveikė amerikietę Erin Mirabellą. Vyrų komandinėse 4 km persekiojimo lenktynėse šeštąją vietą tarp 12 ekipų užėmė Lietuvos rinktinės.