Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „remigijus lupeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „remigijus lupeikis“.

Jauna ir ambicinga „Klaipėda“ debiutuos Belgijoje

Trečiadienį oficialiai pristatyta nauja dviračių komanda „Klaipėda Cycling Team“, kuri pasirengusi garsinti savo miestą ir šalį. Uostamiesčio komandai pirmąjį sezoną atstovaus šeši jaunimo (iki 23 metų) ir keturi jaunių (iki 18 metų) grupių atstovai. Jaunieji dviratininkai vilkės ryškiai žalios ir tamsiai mėlynos spalvų aprangas, o ekipos debiutas numatytas šį mėnesį Belgijoje.
2017-03-02

Planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į dvidešimt aštuntąją poziciją

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, kurio sportinę veiklą dėl dopingo skandalo praėjusią savaitę suspendavo Italijos "Lampre" komanda, per dvi savaites iš 21-sios vietos smuktelėjo į 28-ąją. Pajėgiausio Lietuvos dviratininko įskaitinių taškų suma nuo 1059,45 sumažėjo iki 914,45. "Marlux" ekipos dviratininkas Saulius Ruškys su 239 įskaitiniais taškais iš 250-osios pozicijos pakilo į 238-ąją.
2003-06-17

Raimondas Rumšas pasaulio reitinge šoktelėjo į 21-ąją vietą

Lietuvos dviratininkas Raimondas Rumšas, atstovaujantis Italijos komandai "Lampre", Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje naujoje pasaulio plento dviratininkų reitingų lentelėje užima 21-ąją vietą. 31-erių lietuvis per tris savaites savo taškų kraitį padidino nuo 759,45 iki 1059,45. Sekmadienį pasibaigusiose 86-osiose prestižinėse daugiadienėse dviračių lenktynėse "Giro d'Italia" aukštą šeštą vietą užėmęs R. Rumšas ankstesnėje, gegužės 11 dienos, klasifikacijoje buvo 35-tas.
2003-06-02

Pasaulio dviračių treko taurės varžybose Meksikoje Rasa Mažeikytė pelnė bronzos medalį

Savaitgalį Meksikoje vykusiame pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrajame etape bronzos medalį moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo Rasa Mažeikytė Lietuvos dviratininkė kovoje dėl medalio beveik keturiomis sekundėmis aplenkė prancūzę Marion Clignet. Aukso medalis atiteko Naujosios Zelandijos sportininkei Sarah Ulmer, kuri finale įveikė amerikietę Erin Mirabellą. Vyrų komandinėse 4 km persekiojimo lenktynėse šeštąją vietą tarp 12 ekipų užėmė Lietuvos rinktinės.
2003-03-24

Dviratininkų lenktynes Meksikoje tęsia tik du lietuviai

Meksikoje vykstančių daugiadienių "Vuelta de las Americas" dviratininkų lenktynių septynioliktajame etape abu lenktynes tęsiantys Lietuvos dviratininkai Andrejus Zubrovas bei Saulius Šarkauskas finišavo su pagrindine grupe ir užėmė atitinkamai 15-ą bei 67-ą vietas. Pagrindinė grupė 169 km etapą įveikė per 4 val. 24 min. 57 sek. ir etapo nugalėtojui meksikiečiui Victorui Martinezui (Viktorui Martinesui) pralaimėjo 51 sekundę.
2003-03-13

Aivaras Baranauskas dviratininkų lenktynėse Meksikoje pakilo į pirmąjį trisdešimtuką

Meksikoje vykstančių daugiadienių "Vuelta de las Americas" dviratininkų lenktynių dvyliktajame etape trys Lietuvos dviratininkai finišavo su pagrindine grupe, o aukščiausiai pakilo Andrejus Zubrovas, užėmęs aštuonioliktąją vietą. 160 km etapą greičiausiai įveikė meksikietis Edgardas Lugas. Jis nuotolį įveikė per 3 valandas 27 minutes 26 sekundes ir finišo tiesiojoje aplenkė tėvynainius Antonio Aldape (Antonijų Adapę) ir Jesusą Zaratę (Chezusą Saratę): 1. Edgardo Lugo (Meksika) 3 val. 27 min.
2003-03-07

Dviratininkų lenktynėse Meksikoje Lietuvos komanda kol kas dvylikta

Daugiadienėse dviratininkų "Vuelta de las Americas" lenktynėse Meksikoje po 10 etapų Lietuvos ekipa tarp dvidešimties komandų kol kas užima dvyliktąją vietą - 29 valandos 17 minučių ir 45 sekundės. Varžybose pirmauja Meksikos nacionalinė rinktinė (28:59:46). Asmeninėje įskaitoje tarp 119 sportininkų aukščiausią poziciją - 35-ąją - užima Aivaras Baranauskas, kuris lenktynių lyderiui Jesusui Zaratei pralaimi 10 minučių ir 38 sekundes.