Vokietijos rinktinė pasaulio čempionato 2022 m. atrankos J grupės rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo Rumunijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Kai Havertzas 9-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Florinas Nita meistriškai atrėmė kamuolį.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Valentinas Mihaila 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Serge‘as Gnabry 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0.

Joshua Kimmichas 19-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ilkay‘us Gundoganas 61-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau F.Nita sėkmingai atrėmė kamuolį.

T.Werneris 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovų vartų sargas dar kartą pasirodė užtikrintai.

C grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuva, pergalę iškovojo italai. Jie 2:0 pranoko Bulgariją.

Andrea Belotti pirmame kėlinyje realizavo 11 m. baudinį, o mačui artėjant prie pabaigos Marco Locatelli įtvirtino ekipos pergalę.