Ispanijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato 2022 m. atrankos B grupės rungtynėse 2:1 įveikė Gruzijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Ferranas Torresas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Giorgi Loria.

Guramas Kashia 18-ąją minutę kampinio metu atliko smūgį galva, tačiau šį kartą savo saugomus vartus sėkmingai apgynė Unai Simonas.

Khvicha Kvaratskhelia 43-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė Gruzijos rinktinę į priekį 1:0.

F.Torresas 56-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Thiago Alcantara 80-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau pastarasis nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Dani Olmo 92-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė Ispanijos rinktinei pergalę 2:1.

Be klupetelėjimų žygiuoja anglai, kurie 2:0 svečiuose pranoko Albaniją. Harry Kane'as pasižymėjo 39 min., o Masonas Mountas po pertraukos (63 min.) rezultatą padvigubino.